15 pyetjet më të çuditshme për seksin

Më poshtë do të lexoni edhe pyetjet më të padëgjuara më parë. Nëse jeni person që ofendoheni lehtësisht nga gjëra të tilla, jeni të lutur të mos klikoni këtu.

 

 • Si quhet kur bën seks me bimët? Të bësh seks me kafshët quhet kafshërore, pra si quhet kur bën seks me bimët? Gjithashtu nëqoftëse dikush mundet të përgjigjet, si quhet kur *** një bimë të vdekur?
 • Çkemi, unë jam 18 vjeç dhe së fundi kam postuar për të pyetur nëse ka mundësi të kem ngelur shtatzënë duke ditur që para pesë muajsh kam lindur një vajzë shtatanike e cila nuk është e shëndetëshme. Perioda ime e fundit ka qenë më 14 dhjetor dhe para kësaj më 13 nëntor, kam kuptuar që shtatzania më ka rregulluar periodat, kam filluar të ndihem keq dhe më merret mendja, dje periodat nuk më erdhën dhe bëra një test shtatzanie...Gjejeni pak, JAM SHTATZËNË. Jam shumë entuziaste, shpresoj që ky të jetë një djalë dhe që unë të mund ta provoj lindjen natyrale, sepse kam zbuluar që mund të kem një lindje vaginale edhe pse kam bërë një operacion çezarian. Kam lindur në shtatë muaj por kësaj rradhe kam ndërmend ta mbaj deri në fund... DO TË BËHEM NJË MAMA PËRSËRI.
 • Mundet që një mace të marrë një infeksion gjëndre sekrecionesh kur e lëpin një infeksion gjëndre sekrecionesh? E di që tingëllon si një pyetje e shpifur, por kam marrë një infeksion gjëndre sekrecionesh në kërthizë(e çuditshme, e di, por doktori e ka konfirmuar) dhe një mëngjes u çova kur macja ime po më lepinte kërthizën!!! E shpirfur. Gjithsesi, a është e mundur që ai të ketë marrë një infeksion të atillë në gojën e tijë? Nëqoftëse po, si mund ta kuroj, dhe cilat janë shenjat që duhet të shoh për të kuptuar nëqoftëse ai ka infeksion?
 • A bëjnë aktorët dhe aktoret realisht sek...si marrëdhëniet gjatë rregjistrimit të skenave të seksit, apo është çdo gjë një farsë. Kam pyetur veten gjithmonë për këtë gjë sepse ato e bejnë të duket shumë reale.
 • Sa tipe të ndryshme seksi ka ? Nuk e kam fjalën për atë gjënë e çuditshmë për gjyshet dhe transat ose për disa gjëra të çuditshme që disa prej jush bëjnë. Gjë që ska problem. Secili me të veten. E kam fjalën për seksin e ndarjes, seksin e pajtimit dhe seksin e zemërimit. Kam nevojë për seks-një çati mbi kokën time, ose e preferuara ime: ne sapo pamë porno dhe duhet ta provojmë atë tip seksi. Vras mendjen se sa prej tyre mund të mendoni?
 • 6. Pse është SIDA/HIVI një problem?(detyrë gjeografie) Për provimin e përsëritjes që kam më datë 25. Faleminderit.
 • Sa është përqindja e femrave që e përdorin seksin si një armë? Bazuar në eksperiencën/provojën tuaj? Nuk bëj seks me gra dhe nuk mund ti përgjigjem kesaj pyetjeje, por jam një grua dhe nuk e përdor seksin si armë. Bazuar në atë që meshkujt thonë për këtë çështje, duket se shumica e femrave e përdorin seksin si armë, por a është realisht kështu? Përgjigje: Afërsisht 67%. Vitin e kaluar afërsisht gjysma e vjedhjeve dhe plaçkitjeve të kryera nga gratë, janë bërë nga gra që kanë bërë seks mbi viktimat. Ja pse në Connecticut nuk lejohet që gratë të përdorin seksin pa leje.
 • Si ta bësh një djalë tmerrësisht të eksituar? Një shok i imi do të vi nesër. Dua që ta nxjerr nga “zona e miqve”. Si mund ta eksitoj atë tmerrësisht shumë? Çfarë lëvizjeje mund të bëj që të mos duket e çuditshme?(ne jemi shokë të ngushtë që 10 vjeç)
 • A mundet që një djalë tia transmetojë infeksionin e sistemit urinar femrës me të cilën po bën seks?
 • Cilat janë avantazhet dhe disavantazhet e inçestit?
 • Çfarë duhet të thonë kuponat e seksit se çfarë jam duke bërë për të dashurin tim? Ckemi, jam duke bërë kupona seksi për të dashurin tim, që tia jap Ditën e Shën Valentinit, por janë duke më mbaruar gjërat që mund të vendos në to. A mund të më ndihmoni dhe këshilloni? Ju lutem.
 • Cilat janë pasojat e mastrubimit të tepruar tek meshkujt adult dhe tek meshkujt adoloshent? Do të doja të dija nëse mastrubimi I tepërt shkakton një zvogëlim të penisit. Arsyeja se pse jam duke pyetur është se kam lexuar që mastrubimi I tepërt shkakton lodhje dhe dhimbje të fundshpinës. Thuhej se kjo gjë shkakoktonte edhe zvogëlim të penisit. Do doja të dija nëqoftëse janë të vërteta apo false. Meqë ra fjala unë jam adoloshent. Të lutem jo përgjigje “të zgjuara” ose perverse. Faleminderit.
 • A ka mastrubimi efekte anësore në të ardhmen nëqoftëse do të bëhesh futbollist? Jam 15 vjeç. Këto dy vitet e fundit e kisha zakon tu mastruboja përditë, ndonjëherë edhe dy herë. Jam munduar të ndaloj ose mos ta bëj fare por porno nxjerr më të mirën time. Jam një atlet dhe futbollist shumë I mirë dhe dua që të bëj karrierë në futboll, por më duket sikur ky mastrubimi do ma heqi këtë. Çfarë duhet të bëj?
 • Si mund të bëj një kostum seksi të një breshke femre mutante ? Duke qenë se asnjë ska më lekë sot, dua ta bëj vetë kostumin tim, por nuk di se si. E dua si Leonardo nga breshkat e reja mutante por dua që edhe të jetë seksi. Si ta bëj këtë?
 • Si duhet tja bëj për të marrë një shpirt seksi? Kohët e fundit kam lexuar se mund të marrësh një shpirt I cili mund të bëjë seks me ty dhe nuk ka asnjë lloj pengese reale përveçse humbja interesit për seks me njerëzit realë. Si mund ta marr një të atillë? Nuk dua asgjë që mund të më shkaktojë dëme mua si përshembull sukuza.

Më të Lexuar :

 
 

Lidhu me Ne

Mund të na gjeni në Facebook, Twitter dhe Google+ për t'u përditësuar me lajmet më të fundit :

FacebookTwitter Google+